» Zwroty i reklamacje

Dodatkowe opcje przeglądania

Zwroty i reklamacje

Zwroty
 

Drogi Kliencie! Pamiętaj, że sklep modnedonice.pl szanuje Twoje prawa i umożliwia zwrot zamówionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia zakupu! Poniżej przedstawiamy procedurę zwrotu:

 1. W pierwszej kolejności należy zgłosić chęć zwrotu za pomocą wiadomości e-mail na adres sklep@modnedonice.pl lub pocztą tradycyjną na adres:
  SEED Dawid Szajner
  ul. Gajowa 70/2
  50-520 Wrocław

  Do tego celu można wykorzystać gotowy szablon wiadomości znajdujący się na końcu tej strony oraz w regulaminie sklepu. Nasz pracownik z pewnością skontaktuje się z Państwem aby pomóc we wszystkich formalnościach.

 2. Następnie należy starannie zapakować paczkę, aby donice nie ucierpiały podczas transportu (najlepiej wykorzystać do tego oryginalny karton i folie ochronne).

 3. W zwracanej paczce nie musi znajdować się dowód zakupu (paragon, faktura). W przypadku wątpliwości, że zwracana donica pochodzi z naszego sklepu pracownik skontaktuje się i poprosi o przedstawienie takiego dokumentu.

 4. Zwracany towar powinien być dostarczony do sklepu modnedonice.pl w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia zwrotu.

 5. To wszystko! Sklep modnedonice.pl w ciągu 14 dni od otrzymania paczki ze zwrotem przeleje należności na wskazane przez Państwo konto bankowe.


 

Reklamacje
 

Jeżeli towar jest wadliwy lub uszkodzony należy skorzystać z procedury reklamacji. Zgłoszenie reklamacji jest bardzo podobne do procedury zwrotu – jedyna różnica to prośba o wymianę towaru na nowy, a nie jego zwrot. Prosimy o zawarcie tej prośby w wiadomości e-mail kierowanej na adres sklep@modnedonice.pl lub pocztą tradycyjną na adres: ul. Gajowa 70/2, 50-520 Wrocław.
 

Podstawą reklamacji powinien być protokół szkody sporządzony przez kuriera w Państwa obecności. Paczka pozostaje u Państwa aż do momentu wyjaśnienia sprawy. Dla bezpieczeństwa sugerujemy utworzyć kopię protokołu szkody aby zabezpieczyć się na wypadek gdyby np.: reklamowany towar zaginął na poczcie.
 

WAŻNE: Drogi Kliencie pamiętaj, że zawsze masz prawo rozpakować towar w obecności kuriera i sprawdzić stan przesyłki!
 

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 7 dni roboczych licząc od daty zgłoszenia reklamacji. Jeżeli reklamacja zostanie uznana sklep modnedonice.pl wymieni towar na nowy lub zwróci równowartość ceny towaru gdy wymiana nie będzie możliwa. 

WZÓR ODSTĄPIENIA OD UMOWY
 

Wzór formularza odstąpienia od umowy

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

 

– Adresat:

SEED Dawid Szajner
ul. Gajowa 70/2, 50-520 Wrocław
sklep@modnedonice.pl

 

– Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)

– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)

– Imię i nazwisko konsumenta(-ów)

– Adres konsumenta(-ów)

– Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

– Data

(*) Niepotrzebne skreślić.


 


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.