1 » 2 » Podłużne donice3

Podłużne donice

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje


Przedstawiamy kategorię: Podłużne donice. Umieściliśmy w niej donice z włókna szklanego największych rozmiarów jakie oferujemy w naszym sklepie. Mówiąc o rozmiarach mamy na myśli długość donic. W tej kategorii one aż onieśmielają. Dlaczego? Zapraszamy do opisu poniżej.

 

Podłużne donice, a ich zastosowanie

Prezentowane w tej kategorii podłużne donice są wyjątkowe dlatego zastosowanie ich też musi być wyjątkowe. Idealnymi warunkami ich bytowania są duże tarasy ogrodowe, patio w restauracji czy hotelu oraz przestrzenie biurowe typu open space. Dlaczego akurat tam? Podłużne donice idealnie nadają się do tworzenia swoistych zagajników czy aranżacji wieloroślinnych w obrębie jednej donicy. Dobrze dobrana roślinność może stworzyć ciekawe wielowymiarowe układy kwiatowe. Kolejnym miejscem, w którym donice czują się jak w domu to przestrzenie biurowe. Wykorzystywane są jako ścianki działowe. Takie ścianki w postaci zielonych ścian nadają dodatkowych walorów estetycznych pomieszczeniu a dodatkowo stają się miejscem energetycznym dla pracowników. Powołując się na psychologię kolorów wiadomo, że zieleń pobudza do życia, ożywia i dodaje energii na cały dzień w tym wypadku pracy. Należy jeszcze wspomnieć o tych donicach niskich ale bardzo długich. Często wybierane przez studia dekoratorskie jako element wystroju podczas ceremonii ślubnej, chrzcin czy komunii. Mają również zastosowanie podczas konferencji zarówno branżowych jak i tych naukowych.

 

Podłużne donice – kolor i design

Cóż tu można powiedzieć o designie. Podłużne donice są zbudowane na planie prostokąta. Ich prosta forma zachwyca swoją praktycznością i nowoczesnością. W tym właśnie jest największe wyzwanie. Klasyczne wzory wymagają więcej pracy i zaangażowania i może dlatego są najpiękniejsze. Dodatkowo można je wykorzystać jako element wyposażenia różnych stylów wnętrz. Kolor donic jest zniewalający. Czarny, brązowy czy antracytowy w połączeniu z wysokim połyskiem potrafi nadać wnętrzom tajemniczości i charakteru. Kontrastowe barwy takie jak biel, beż czy szary ożywią wnętrze oraz je rozświetlą.

 

Podłużne donice – użytkowanie

Podłużne donice są wyjątkowe również pod względem materiału z którego zostały wykonane. Włókno szklane bo o nim mowa jest odporne na warunki atmosferyczne. Nie są mu straszne śnieg deszcz czy promienie UV. Można z nich tworzyć aranżację cały rok.


 
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail