1 » 2 » 3 » Fioletowe donice4

Fioletowe donice

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...


Witamy Cię w świecie gdzie wszystko, co fioletowe jest piękne. Specjalnie wyselekcjonowaliśmy tylko te donice, które skąpane są w kolorze fioletowym – jak to mówią – od stóp do głów.

 

Fioletowe donice ogrodowe, czyli co się kryje za tym kolorem?

Fiolet jest kolorem, który powstaje z połączenia barwy czerwonej z barwą niebieską. Z racji tego, że w przyrodzie występuję niezwykle rzadko, to w czasach zamierzchłych, kiedy sztuczne barwniki dla ludzkości były nieznane uzyskanie go było bardzo trudne i kosztowne. Z tego tytułu kolor ten przypisany był tylko dla władców, a przez to kojarzono go z bogactwem i prestiżem. Mimo iż w obecnie znajomość barwników jest bardzo duża to kolor nie stracił na znaczeniu. Dodano mu łatkę koloru ekstrawaganckiego w wyniku dalszej rzadkości w wykorzystywaniu. W świecie marketingu i produktu kolor ten też ma swoje miejsce. Zarezerwowany jest on dla przedmiotów klasy premium, ale i w tym sektorze używany jest ostrożnie. Fioletowe donice ogrodowe, z pewnością należą do tej półki. Dzięki nim możemy wyróżnić nasz ogród czy taras spośród wszystkich tarasów czy ogrodów na danej ulicy.

 

Fioletowe donice ogrodowa – miejsca w których najlepiej się czują

Idąc za informacjami, które przywołaliśmy powyżej, fioletowe doniczki to przedmioty, które umiejętnie wykorzystane sprawą, że wyróżnimy stworzonymi aranżacjami, albo nieumiejętnie użyte zniweczą styl naszego pomieszczenia. Zatem gdzie je dobrze wykorzystać, aby dodały uroku naszym wnętrzom. Fioletowe doniczki warto wykorzystać jako element dekoracyjny nowoczesnych salonów. Drobny zarysowany fiolet donic w połączeniu z bielą ścian stworzy ciekawy kontrast i nada wnętrzom charakteru. Fioletowe donice można wykorzystać również w przestrzeni firmowej gdzie pracownicy wykazują się kreatywnością i pracą twórczą. Akcent fioletowy w postaci donic ogrodowych będzie idealny. Sale konferencyjne czy małe przestrzenie służące w firmie do narad to miejsca gdzie fioletowa donica sprawdzi się bardzo dobrze. Ciekawym pomysłem będzie również wykorzystanie fioletowych donic do aranżacji restauracji czy hoteli. Goście wchodzący witani przez fioletowe donice będą kojarzyć restaurację z miejscem prestiżowym i wartym uwagi.

 

Ogród / taras / balkon to miejsca gdzie fioletowe donice sprawdzą się równie dobrze. Można je wykorzystać do upiększenia ogródka piwnego. Fioletowe donice otaczające go staną się świetnym elementem wyróżniającym go pośród wszystkich ogródków piwnych znajdujących się w danej przestrzeni. Fioletowe donice ogrodowe sprawdzą się również na tarasie czy balkonie. Fiolet podkreśli elewację budynku oraz całokształt piękna domu.


 
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail