1 » 2 » 3 » Beżowe donice4

Beżowe donice

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...


Znajdujemy się w zakładce gdzie donice beżowe/ kremowe / cappuccino prezentują swoje piękno i wdzięk. Donice charakteryzują się bliskością do klasyki koloru – bieli. Beż symbolizuje zdrowie i niezawodność. Niemniej, beż może działać relaksująco. Beżowa donica może być usytuowana praktycznie w każdej części ogrodu, jednak należy pamiętać o odpowiedniej kompozycji, aby inne barwy jej nie zagłuszały. Donica beżowa to naczynie symbolizujące wolność, a ta swoboda przekłada się na praktycznie każdy możliwy kształt jaki może mieć beżowa donica. Duża beżowa donica nada moc przestrzeni w ogrodzie, ale nie wprowadzi chaosu. Rośliny w beżowej dużej donicy z pewnością nie będą się gryźć z otoczeniem – donica w kolorze beżu akceptuje wszelkie barwy.
 

Beżowy kolor donicy może symbolizować niezawodność oraz apetyt (np. na emocje). Beżowe donice doskonale sprawią, że inne kolory wydadzą się głębsze, a nasz ogród lub wnętrze będą prezentowały się wyśmienicie. Donice beżowe doskonale prezentują się w otoczeniu wszelkich kwiatów. Duże beżowe donice działają relaksująco i odprężająco. Beż to zazwyczaj towarzysz innych kolorów, więc wybierając do swojego ogrodu donice beżowe duże lub małe, pamiętajcie o tym, że także donice duże beżowe pasują na każdą okazję i są eleganckie. Eksperymentujcie śmiało z doborem roślin. Zapraszamy do zakupów!
 

Donice kremowe/ donice beżowe / donice cappuccino -  Kolory pomagające w pracy i nauce

Tworząc układy aranżacyjne w pomieszczeniach, które przeznaczone będą na przestrzeń biurową czy naukową należy zastanowić się jakie kolory połączyć aby charakter wykonywanych w nim czynności był spełniony. Idealnymi w tym wypadku są donice beżowe, czy donice kremowe i cappuccino. Są to kolory naturalne, które ułatwiają koncentrację i szybkie przyswajanie wiedzy. Beżowe donice ogrodowe w połączeniu z kolorami cytrynowymi sprawdzą się gdzie kreatywność jest głównym elementem pracy.
 

Donice kremowe / donice beżowe / donice cappuccino – design donic

Czym byłby kolor bez designu? Są to elementy, które nie mogą istnieć oddzielnie. Prezentowane przez nas w tej kategorii doniczki beżowe zostały ekskluzywnie wykończone na wysoki połysk, co dodaje im walorów estetycznych. Ostatnim elementem, który pozwala w 100% wykorzystać piękno donic to wymiar donic. Doniczki kremowe dzięki temu sprawdzą się zarówno w ciasnych przestrzeniach wewnętrznych czy zewnętrznych jak również tych bardziej obszernych.


 
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail